محصولات

نبولایزر امرون Omron NE-U780

۳۵,۸۱۷,۴۰۰ تومان
 • پیشرفته ترین نبولایزر اولتراسونیک است که در درمان بیماریهای تنفسی بیشترین کاربرد را دارد.
 • این دستگاه برای کار طولانی مدت در کلینیک ها و بیمارستا نها طراحی شده و می تواند ۷۲ ساعت بدون وقفه کار کند.
 • عملکرد این دستگاه بی صدا بوده و نیز دارای سیستم پیشرفته کنترل میزان داروی خروجی  می باشد.
 • نور پس زمینه صفحه نمایشگر و سهولت خواندن دستگاه نیز از دیگر مزایای این دستگاه است.

یو پی اس آنلاین باتری داخلی ۶KVA پویا توسعه افزار

۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
یو پی اس آنلاین پویا توسعه افزار LT906IIRTS 10KVA یو پی اس آنلاین پویا توسعه افزار مدل LT906IIRTS با توان ۶۰۰۰ ولت آمپر مناسب برای کامپیوترها، سرورها، تجهیزات پزشکی، لوازم صوتی و تصویری و . . . می باشد که در صورت قطی برق تامین انرژی برای این دستگاه های گران قیمت می باشد. این محصول در ابعاد ۴۴۰*۵۶۵*۹۰ میلیمتر و وزن برابر با ۲۳ کیلوگرم تولید شده است و در بازار برق و الکترونیک با بدنه ی مقاوم به فروش می رسد. این یو پی اس را می توان به دو صورت رک و ایستاده استفاده نمود، همچنین از ۱۶ باتری ۷ آمپر با توان ۱۲ ولت برخوردار است. این یو پی اس آنلاین پویا توسعه افزار در برابر افزایش بار، ولتاژ زیاد و ولتاژ کم محافظت می کند و دارای ولتاژ ورودی و خروجی ۲۲۰ ولت بوده و از میزان بازدهی ۹۱ درصد و فرکانس ورودی ۵۰ هرتز برخوردار است. محدوده ولتاژ ورودی این یو پی اس ۱۶۰ تا ۳۰۰ ولت و محدوده جریان ورودی ۰ تا ۵۰ آمپر می باشد. نوع فاز در این مدل تک فاز با اعوعاج ولتاژ بیشتر از ۳ درصد و میزان نویز کمتر از ۵۰ دسی‌بل است. میزان ارتفاع این مدل از یو پی اس ۱۰۰۰ متر بالاتر از سطح دریا می باشد. یو پی اس آنلاین مدل LT906IIRTS دارای ولتاژ ۱۹۲ ولت DC با مدت زمان شارژ مجدد تا ۱۰ ساعت می باشد. از دیگر ویژگی های این یو پی اس Pooya Tosee Afzar میتوان به ضریب قدرت ورودی بالا با استفاده از مدار pfc، قابلیت انتخاب ولتاژ خروجی از طریق LCD، نرم افزار هوشمند مدیریت باتری و قابلیت موازی شدن اشاره نمود.

یو پی اس آنلاین رکمونت تاور ۱۰KVA با باتری داخلی پویا توسعه افزار

۳۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان

یو پی اس ۱۰KVA پویا توسعه افزار LT9010IIS

یو پی اس Pooya Tosee Afzar مدل LT9010IIS قابلیت این را دارد تا در صورت قطعی برق انرژی مورد نیاز دستگاه هایی مانند کامپیوترها، سرورها، تجهیزات پزشکی، لوازم صوتی و تصویری و ...تامین کند. این یو پی اس دارای ۱۶ باتری ۱۲ ولت بوده و از میزان نویز کمتر از ۵۰ دسی‌بل و میزان ارتفاع ۱۰۰۰ متر بالاتر از سطح دریا برخوردار است. نوع فاز در این یو پی اس تک فاز بوده و دارای اعوعاج ولتاژ بیشتر از ۳ درصد می باشد و از ولتاژ ورودی و خروجی ۲۲۰ ولت با فرکانس ورودی ۵۰ هرتز بهره می برد و محدوده ولتاژ ورودی ۱۶۰ تا ۳۰۰ ولت و محدوده جریان ورودی ۰ تا ۵۰ آمپر می باشد. ابعاد این یو پی اس ۵۱۴*۲۶۳*۷۳۵ میلیمتر و وزن آن برابر با ۷۳ کیلوگرم می باشد و با توان اسمی ۱۰۰۰۰ ولت آمپر در بازارتجهیزات پزشکی به فروش می رسد. سیستم حفاظتی در این مدل برای افزایش بار، ولتاژ زیاد و ولتاژ کم می باشد و از ولتاژ ۱۹۲ ولت DC بهره برده و تا ۱۰ ساعت امکان شارژ را دارد.

یو پی اس آنلاین INTERNAL 2KVA تک فاز پویا توسعه افزار

۱۰,۸۰۰,۰۰۰ تومان
دستگاه یو پی اس با قرار گیری بین تجهیزات مختلف و برق شهری وظیفه دارد تا یک جریان برق ثابت را به آنها منتقل کرده و در زمان هایی که برق اصلی با قطعی مواجه می شود، از خاموش شدن تجهیزات جلوگیری نماید. دستگاه UPS مدل LT902IIS توسط شرکت پویا توسعه افزار با ظرفیت ۲ کیلو ولت آمپر و با استفاده از تکنولوژی آنلاین تولید و در بازارهای تجهیزات پزشکی قابل خریداری می باشد. این دستگاه به صورت تک فاز بوده و با قابلیت اتصال به ۶ باتری خارجی با ولتاژ ۷۲ ولت می تواند به راحتی برق مصرفی دستگاه های مختلف را تامین نماید. یو پی اس آنلاین LT902IIS از تولیدات سری LT900II شرکت پویا توسعه افزار، از قابلیت اتصال هوشمند از طریق رابط USB، RJ45 و AS400/SNMP برخوردار بوده و می تواند از طریق آنها به دستگاه های دیگر متصل گردد.

یو پی اس آنلاین EXTERNAL 10KVA پویا توسعه افزار

۲۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان

یو پی اس ۱۰KVA آنلاین پویا توسعه افزار LT9010IIH

یو پی اس آنلاین پویا توسعه افزار مدل LT9010IIH در ابعاد ۲۶۲*۵۱۴*۴۵۵ میلیمتر و با وزن ۲۶ کیلوگرم تولید شده و در بازار تجهیزات الکترونیک با کیفیت عالی می توانید خریداری کنید. این محصول دارای توان اسمی ۱۰۰۰۰ ولت آمپر بوده و از سیستم حفاظتی در افزایش بار، ولتاژ زیاد و ولتاژ کم برخوردار است. میزان بازدهی در این یو پی اس ۹۱ درصد، ولتاژ ورودی ۲۲۰ ولت، ولتاژ خروجی ۲۲۰ ولت و فرکانس ورودی ۵۰ هرتز می باشد. اعوعاج ولتاژ در این مدل بیشتر از ۳ درصد، میزان نویز کمتر از ۵۰ دسی‌بل بوده و میزان ارتفاع ۱۰۰۰ متر بالاتر از سطح دریا می باشد. نوع باتری تعبیه شده در این یو پی اس ۱۰KVA پویا توسعه افزار ۱۶ باتری ۱۲ ولت است که تا ۱۰ ساعت امکان شارژ را برای شما فراهم می کند. کاربرد این یو پی اس Pooya Tosee Afzar  در کامپیوترها، سرورها، تجهیزات پزشکی، لوازم صوتی و تصویری و غیره می باشد و در صورتی که برق قطع می شود منبع تامین انرژی برای دستگاه های گران قیمت می باشد که در طولانی مدت برای شما قابل استفاده است. محدوده ولتاژ ورودی این یو پی اس ۱۶۰ تا ۳۰۰ ولت و محدوده جریان ورودی ۰ تا ۵۰ آمپر می باشد.

یو پی اس ۱۰KVA آنلاین رکمونت تاور پویا توسعه افزار

۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

یو پی اس پویا توسعه افزار مدل LT9010IIRTH برای سرورها و کامپیوترها، دیتا سنترها، تجهیزات پزشکی، تجهیزات دفتری، اداری و خانگی قابل استفاده می باشد و در ابعاد ۴۴۰*۵۶۵*۱۳۵ میلیمتر و با وزن ۲۳ کیلوگرم طراحی و ساخته شده است و در بازار تجهیزات پزشکی با کیفیت و بدنه ی مقاوم می توانید خریداری کنید. این یو پی اس Pooya Tosee Afzar دارای توان اسمی ۱۰۰۰۰ ولت آمپر و شکل موجی سینوسی بوده و از سیستم حفاظتی افزایش بار، ولتاژ زیاد و ولتاژ کم بهره می برد. ولتاژ ورودی و خروجی آن ۲۲۰ ولت با فرکانس ورودی ۵۰ هرتز بوده و از محدوده ولتاژ ورودی ۱۶۰ تا ۳۰۰ ولت و محدوده جریان ورودی ۰ تا ۵۰ آمپر برخوردار است. ضریب اسمی توان در این مدل ۰.۹ و جریان ورودی ۵۰ آمپر می باشد و از یک خروجی با اعوعاج ولتاژ بیشتر از ۳ درصد و اعوعاج هارمونیک کمتر از ۳ درصد بهره می برد. میزان نویزدر این یو پی اس آنلاین پویا توسعه افزار کمتر از ۵۰ دسی‌بل و میزان ارتفاع ۱۰۰۰ متر بالاتر از سطح دریا است. باتری تعبیه شده در این مدل ۱۶ باتری ۱۲ ولت با ولتاژ ۱۹۲ ولت DC می باشد و مدت زمان شارژ مجدد در آن تا ۱۰ ساعت است که در زمان قطع برق می توانید تا نیم ساعت برق مورد نظر دستگاه دیگر را تامین کنید.

یو پی اس ۶ کاوا رکمونت تاور آنلاین تک فاز پویا توسعه افزار

۲۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان
دستگاه یو پی اس ۶ کاوا مدلLT906IIRTS دستگاه یو پی اس ۶ کاوا مدلLT906IIRTS یک محصول با کیفیت و کاربردی

یو پی اس آنلاین EXTERNAL 6KVA تک فاز پویا توسعه افزار

۲۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
یو پی اس مدل LT906IIH توسط کمپانی پویا توسعه افزار با استفاده از فناوری آنلاین تولید شده و کاربران می توانند آن را در بازارهای تجهیزات پزشکی خریداری نمایند. این دستگاه یو پی اس از ظرفیتی معادل بر ۶ کیلو ولت آمپر بهره برده و می توان از آن در شبکه های کامپیوتری مختلف استفاده نمود. شرکت پویا توسعه افزار UPS تک فاز مدل LT906IIH را به گونه ای طراحی کرده که بتواند تعداد ۱۶ باتری اکسترنال با ولتاژ ۱۹۲ را به خود متصل نماید. کاربران می توانند با استفاده از آن انرژی برق مصرفی مورد نیاز خود را به خوبی تامین نمایند. این دستگاه یو پی اس به سیستم محافظتی در برابر صاعقه، افزایش بار، ولتاژ زیاد و ولتاژ کم مجهز شده که با استفاده از آن می تواند از دستگاه های مصرف کننده در برابر آسیب های احتمالی محافظت نماید.یو پی اس آنلاین EXTERNAL 6KVA تک فاز پویا توسعه افزار مدل LT906II

یو پی اس آنلاین ۲ کاوا اکسترنال

۹,۴۰۰,۰۰۰ تومان
یو پی اس ۲ کاوا آنلاین اکسترنال مناسب برای تجهیزات کوچک آزمایشگاهی

آنژیوکت بی بران iv-catheter-bbraun

۱۳,۵۰۰ تومان۱۴,۴۰۰ تومان
کاتتر IV با پورت تزریق آنژیوکت بی بران iv-catheter-BBRAUN آنژیوکت بی بران iv-catheter-bbraun یک کاتتر IV محیطی با یک پورت تزریق

کاور کفش

۵۵۰ تومان
کاور کفش (sho-cover) در  مراکز بیمارستانی ،آزمایشگاه ها ، واحدهای تولیدی مواد غذایی ، دارو سازی ها ، کیلینیک زیبایی

دستگاه پاکسازی و ماساژور صورت مری کی

۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان
 • ساخت کشور آمریکا
 • حاوی کابل شارژر
 • حاوی تایمر یک دقیقه ای
 • با هر بار شارژ تا سه ساعت مداوم کار میکند
 • مناسب برای همه انواع پوست حتی پوست های حساس
 • مناسب برای دو بار استفاده در روز (یکبار صبح و یکبار شب)
 • سَری های دستگاه به راحتی و به سرعت قابل تعویض هستند.
 • قابل تنظیم در ۳ سرعت لرزشی متفاوت (آرام، استاندارد، پر قدرت)
 • دارای دو سَری متفاوت برای دو نیاز متفاوت پوست (پاکسازی و ماساژور)
 • دستگاه کاملا ضدآب بوده و داخل حمام و زیر آب به راحتی قابل استفاده است.
 • سَری های دستگاه بصورت لرزشی عمل کرده و ۱۲,۰۰۰ بار در دقیقه نوسان میکنند.
 • مناسب برای استفاده خانگی و استفاده جهت پاکسازی و ماساژ پوست صورت و گردن در کلینیک ها و سالن ها
 • هر بار که دستگاه کامل شارژ میشود تا یک ماه نیازی به شارژ مجدد نخواهد داشت.
 • زمانی که دستگاه به شارژ نیاز داشته باشد نور قرمز و زمانی که شارژ دستگاه کامل شده باشد نور سبز روشن میشود

اسکالپ وین معمولی

۷۵۰ تومان
 • طراحی و ساخته شده بر اساس استانداردهای بین المللی و استاندارد ملی
 • اسکالپ وین غیر سمی و غیر تب‌زا
 • سوزن با دیواره نازک تیز شده
 • دارای سوزن از جنس استیل ضدزنگ پزشکی۳۰۴
 • سوزن دارای پوشش سیلیکونی جهت کاهش سوزش و درد تزریق
 • اسکالپ وین سَتَرون شده با گاز اتیلن اکساید

سرنگ گاواژ یزد سرنگ

۸,۲۰۰ تومان
شرکت سازنده : یزد سرنگساخت کشور : ایرانتعداد در بسته : ۱تعداد در کارتن : ۱۰۰

سرنگ انسولین یزدسرنگ

۱,۳۶۸ تومان
سرنگ انسولین یزدسرنگ استفاده از سرنگ انسولین یزدسرنگ یکی از رایج ترین و در عین حال ارزان ترین راه های

سرنگ انسولین یکپارچه آوا

۱,۴۵۰ تومان۱,۵۰۰ تومان
 • طراحی و ساخته شده بر اساس استانداردهای بین المللی ISO9626 , ISO8537 , ISO7864 و استاندارد ملی ISIRI 3591
 • سوزن ظریف و بدون درد در گیج ۳۱ مناسب تزریق برای کودکان
 • امکان تزریق دوز فرد با سرنگ مدرج شده به صورت تک واحدی در سرنگ ۰.۵ میلی لیتری
 • دارای لنز بزرگ نمایی
 • قطر و طول سرسوزن متناسب با نیاز بیمار
 • کمترین مقدار باقیمانده دارو در سرنگ
 • کنترل مقدار دقیق دارو
 • سوزن دارای پوشش سیلیکونی جهت کاهش سوزش و درد تزریق
 • سوزن با دیواره نازک تیز شده با به کارگیری تکنولوژی تراش سه‏ گانه
 • دارای سوزن از جنس استیل ضدزنگ پزشکی۳۰۴
 • امکان تولید با بسته بندی تکی برای هر سرنگ
 • سَتَرون شده با گاز اتیلن اکساید
 • تاریخ انقضا: ۵ سال پس از تولید

سرنگ میبد یاس

۱,۵۳۰ تومان۲,۲۰۰ تومان
سرنگ میبد یاس استفاده از  سرنگ یکی از روش‌های معمول تزریق محلول‌های دارویی به بدن بیماران .جهت کنترل و درمان