فرداد طب آرین

شرکت فرداد طب آرین در اوایل سال ۱۳۹۳ با همراهی گروهی از متخصصین و دانش آموخته گان علوم آزمایشگاهی و تجهیزات پزشکی و به منظور تامین نیاز های مصرفی و تجهیزات آزمایشگاه های بالینی و بیمارستان ها، بنیانگذاری گردیده و در ادامه فعالیت هایش با یاد گیری از تجربیات ارزشمند و جذب نیروهای کار آزموده و متخصص در راستای عمل به رسالت خود تلاش می نماید .تهیه و تامین کلیه ملزومات و لوازم مصرفی و تجهیزات آزمایشگاهی و بیمارستانی و اخذ نمایندگی از برند ها و شرکت های معتبر تولیدی ایرانی و خارجی که مورد قبول اداره تجهیزات وزارت بهداشت و درمان هستند. تامین کیت های عمومی ، تخصصی ، اقلام مصرفی، تجهیزات و ملزومات آزمایشگاهی و بیمارستانی، با کیفیت مورد تایید وبا قیمت مطلوب، اقلام مصرفی اتاق های عمل ، کلینیک ها ، درمانگاه ها ومراکز بهداشت. تهیه و تامین کیت ها و اقلام مصرفی آزمایشگاههای تحقیقاتی ، علوم و صنایع. کمک به تکمیل سبد کالای مورد نیاز شرکت های همکار در سطح کشور و تولید گروهی از کالا ها و ملزومات با کیفیت مورد تایید براساس دانش و تکنولوژی روز جهانی زمینه های اصلی فعالیت های شرکت را تشکیل می دهند.ما با تامین کلیه ملزومات و تجهیزات مورد نیاز بیمارستان ها و آزمایشگاه های بالینی و تحقیقاتی در راستای تحقق اهداف و نیازهای جامعه پزشکی و آزمایشگاهی بعنوان عضوی از خانواده جامعه پزشکی – آزمایشگاهی مجدانه در حال عمل به مسئولیت ها و ماموریت خودمان  هستیم.

اهداف شرکت

ایجاد بزرگترین بازار تجهیزات پزشکی کشور با مشارکت تولیدکنندگان ،وارددکنندگان ،توزیع کنندگان ،اصناف و مصرف کنندگان کل کشور

رضایت مشتریان،همکاران و سایر ذی نفعان .

ایجاد منافع متقابل برای همکاران و مشتریان.

ارائه محصولات با سرعت بالا  اما قیمت مناسب.

FARDAD GOL

بازار آنلاین تجهیزات پزشکی ایران

در دنیای دیجیتال امروز سایت‌های پیشرفته و فوق پیشرفته و همچنین اپلیکیشن های نصب‌شده بر روی گوشی‌ها هوشمند نقش به سزایی در رفع  نیازهای مردم هر جامعه بازی می کنند. اما اینکه در سراسر دنیا از این امکانات به‌اندازه بسیار زیاد و همچنین گسترده استفاده می‌شود هیچ شکی نیست .آنچه دغدغه برای گروه متخصص شرکت فرداد طب آرین در حوزه تخصصی‌اش  ایجاد کرده است عدم رشد و توسعه صنعت دیجیتال و خدمات الکترونیک در حوزه فروش کالای پزشکی و آزمایشگاهی  است.لازم به توضیح است که بدانیم شرکت‌های مختلف خدمات رسان و توزیعی در حوزه پزشکی هرکدام به‌نوبه خود اقدام به ایجاد سایت‌های مختلف باقابلیت‌های گوناگون و همچنین قابلیت خرید آنلاین کرده‌اند اما آنچه واقعیت این مسئله است این است که این سایت‌ها عملاً برای مراکز درمانی و پزشکی و بهداشتی قابل‌استفاده مستمر نیستند و همواره به‌عنوان یک منبع جهت یافتن شماره‌های تماس استفاده می‌شوند و بعد از تماس تلفنی عملاً سایت‌ها از کارایی لازم خارج می‌شوند. این نکته برای مراکز درمانی ما نیز قابل‌تعمیم است. ما در راستای اهداف خود به دنبال ایجاد یک بازار متمرکز تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی متمرکز هستیم که برای تمام فعالین این حوزه کاربرد داشته باشد.